O nás

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti distribúcie širokého sortimentu farmaceutických surovín, farmaceutických produktov a obalového materiálu už od roku 2004. Nesie meno svojho zakladateľa. Produkty dodávame do viac ako 1500 verejných i nemocničných lekární a zdravotníckych zariadení v Slovenskej republike.

2004

rok založenia

600+

počet dodávaných produktov

2

priemerný čas dodania (dni)

1500+

počet klientov
Naša spoločnosť pôsobí na trhu farmaceutických surovín a širokého spektra farmaceutických produktov, vrátane obalov na sterilizáciu už viac ako 20 rokov. Za tento čas sme sa stali skúseným a dôveryhodným partnerom pre množstvo našich klientov a domácich i zahraničných partnerov.

Základnými kameňmi našej činnosti sú spoľahlivosť, rýchlosť, kvalita zaručená certifikátmi a príslušnými osvedčeniami, ako aj individuálny prístup reflektujúci aktuálne potreby našich klientov i partnerov.

Zodpovedným prístupom kvalifikovaného personálu a praktickým umiestnením našich expedičných miest je zabezpečené rýchle a včasné dodanie kvalitných produktov kamkoľvek na Slovensku.
Okrem farmaceutických surovín dodávame masťové základy, omamné a psychotropné látky, tinktúry a skúmadlá, laboratórne chemikálie, liekovky a uzávery, kelímky a bralenky, formy na čipky, želatínové tobolky a obalový materiál. Ak ste nenašli v zozname našich produktov čo hľadáte, napíšte nám Vašu individuálnu požiadavku a my spravíme všetko preto, aby sme Vám vyhoveli.
Spoľahlivosť
Už viac ako 20 rokov našim profesionálnym prístupom, kvalitnými službami a flexibilitou, dennodenne uspokojujeme potreby našich klientov a obchodných partnerov.
Rýchlosť
Rýchle dodanie produktov kamkoľvek v Slovenskej republike je zabezpečené modernými vozidlami spĺňajúcimi najprísnejšie technické kritériá a každodenným expedovaním tovaru z našich skladov.
Kvalita
Vysoká kvalita nami dodávaných produktov je zaistená dlhoročnou spoluprácou s významnými a poprednými certifikovanými domácimi i zahraničnými partnermi.
Individuálny prístup
Individuálne požiadavky našich klientov a obchodných partnerov riešime našim flexibilným a individuálnym prístupom, ktorý zodpovedá ich potrebám.

Prečo nakupovať u nás?

4.9 / 5

U Dr. Valucha vždy nájdem všetko, čo potrebujem. Postupne tu preto objednávam čoraz viac tovaru a ešte sa mi nestalo, že by ho nemali, alebo že by tovar nebol doručený včas, čo hodnotím mimoriadne pozitívne.

Michal
Nemocnica s polikl., Považská Bystrica

Príjemne ma prekvapilo množstvo a druhy dodávaných produktov. K tomu naozaj rýchle dodanie. Za mňa je pozitívom hlavne množstvo sortimentu za naozaj dobré ceny a rýchlosť akou som sa k nim dostal.  

Tomáš
Lekáreň Lieky 24, Brezno

Nevedeli sme zohnať produkt, ktorý sme potrebovali a nebol ani medzi produktmi tejto spoločnosti. Skúsili sme preto napísať našu požiadavku a obratom sme dostali odpoveď. Na naše prekvapenie sa podarilo požiadavku vybaviť a dokonca rýchlejšie ako sme čakali. Komunikácia bola rýchla a celkový výsledok vynikajúci.

Karol
Lekareň Nada, Devinska Nova Ves

O našej spoločnosti

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti distribúcie širokého sortimentu farmaceutických surovín, farmaceutických produktov a obalového materiálu už od roku 2004. Nesie meno svojho zakladateľa.

Produkty dodáva do viac ako 1500 verejných i nemocničných lekární a zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Zobraziť viac
Vytvorila BigWay.sk
crossmenu